Pakiet wizytówka z domeną

Zbuduj stronę w kilka minut!

WIZYTÓWKA

Jeśli zwykły hosting to za dużo...

Wybierając pakiet WIZYTÓWKA, swoją stronę możesz zacząć budować już w ciągu kilku minut. Zupełnie samodzielnie, bez znajomości języków programowania, w prosty sposób za pomocą kilku kliknięć możesz nanosić treść, obrazy oraz inne elementy na swoją stronę.

W skład pakietu wchodzi kreator oraz wybrana przez Ciebie domena .pl – bez dodatkowych i ukrytych kosztów, zasady przedłużenia usługi są proste i przejrzyste.

79 39
97,17 47,97

zł rocznie

najniższa cena z 30 dni: 79 zł
najniższa cena z 30 dni: 97,17 zł
odnowienie po roku: 79 zł
odnowienie po roku: 97,17 zł
WIZYTÓWKA
Pojemność
2 GB
Transfer
bez limitu
Domeny
1
Konta e-mail
bez limitu
Kreator stron
Utrzymanie domeny .pl

Stwórz swoją stronę internetową szybko i łatwo

Prosty kreator, budowanie strony metodą "przeciągnij i upuść" oraz wbudowane aplikacje, które pomogą Ci stworzyć oraz zarządzać stroną

Wskaż i kliknij - najprostsza metoda na tworzenie strony

Po prostu najedź kursorem na obszar, który chcesz zaktualizować i kliknij, by zacząć edycję. Elementy strony są zorganizowane w bloki, które możesz łatwo przeciągnąć i upuścić w inne miejsce, zmieniać ich zawartość oraz ustawienia, takie jak tło czy układ.

Nie trzeba pisać kodu HTML, chyba że... na własne życzenie!

Zarządzanie Twoją stroną nie wymaga żadnej znajomości HTML, ale dla zaawansowanych użytkowników, dostępny jest nie tylko edytor HTML. Wystarczy dodać własne fragmenty kodu HTML, CSS czy JavaScript wspomagane przez Bootstrap, najpopularniejszą bibliotekę do języków HTML, CSS i JavaScript.

Setki możliwości dostosowywania każdego szablonu

Każdy szablon posiada duże możliwości dostosowania go do swoich potrzeb - schematy kolorów, czcionki, układ menu. Wybierz jakiś element na początek i zacznij nadawać mu unikalny styl za pomocą kilku kliknięć.

Ponad 500 profesjonalnych czcionek

Profesjonalne czcionki zaprojektowane przez Google - ponad 500 ręcznie wybranych czcionek, które mogą sprawić, że Twoja strona będzie wyglądać profesjonalnie. Możesz wybrać czcionki dla treści strony, przycisków, nagłówków i innych elementów.

Gotowe bloki z treścią oraz najlepsze aplikacje

Spraw, by Twoja strona wyglądała profesjonalnie za pomocą gotowych bloków dla akapitów, nagłówków, pól funkcji i innych. Dodaj własny kod HTML/CSS/JavaScript, pliki do pobrania, obrazki oraz filmy. Używaj wbudowanych aplikacji, aby nadać więcej funkcjonalności swojej stronie: blog, formularz kontaktowy, mapa, galeria zdjęć, pokaz slajdów, kreator formularzy, menu dla restauracji, koszyk na zakupy, newsletter, kalendarz wydarzeń, forum społecznościowe i inne!