Płatności

U nas płacisz za hosting a nie marketing

Nie musisz przrzepłacać za usługi o których jest dużo szumu marketingowego. U nas wydajny hosting dostaniesz w niskiej cenie. Otrzymasz dokładnie to, za co zapłaciłeś.

Payu logo

Orócz tradycyjnych metod, za hosting i domeny możesz płacić także za pomocą płatności odroczonych. Dzięki nim zapłacisz za swoje usługi po pewnym czasie, nawet jeśli termin płatności minie.

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę zapłacić przelewm tradycyjnym?

Tak, płatność za hosting domeny lub SSL jest możliwa również przelewem tradycyjnym. Aby zapłacić przelewem zwykłym wybierz "Opcje" -> Opłać" obok swojej usługi a następnie "Przelew" -> "Przelew tradycyjny". Na ekranie otrzymasz numer konta oraz tytuł który jest ważny tylko dla tej wpłaty przez 5 dni, dlatego dokonaj płatności niezwłocznie.

Kiedy otrzymam fakturę VAT za dokonaną płatność?

Faktury VAT wystawione są po zakończeniu dnia i udostępniane w Panelu Klienta kolejnego dnia. Otrzymasz także powiadomienie na e-mail z linkiem do ściągnięcia faktury VAT.

Czy istnieje możliwość przedpłacenia większej kwoty?

Tak, oferujemy specjalne kupony-vouchery, które po doładowaniu większą kwotą można wykorzystywać w późniejszym czasie na natychmiastowe opłacanie usług.

Czy jest możliwość otrzymania faktury z nabywcą i odbiorcą?

Tak, oferujemy taką możliwość. Jest ona dedykowana podmiotom publicznym, gdzie korzystającym (odbiorcą) będzie inny podmiot niż płatnik (nabywca).

Więcej pytań i odpowiedzi w naszej bazie wiedzy.