Jak opłacić usługi przelewem tradycyjnym? / Jaki jest numer konta?

Jak opłacić usługi przelewem tradycyjnym? / Jaki jest numer konta?

Terminowe opłacanie usług pozwoli Ci zachować ich ważność, a przez to również aktywność w sieci. Od działania domeny i hostingu, zależy dostępność witryny internetowej, jak również poczty e-mail. Brak płatności za przedłużenie usług skutkuje ich wyłączeniem, a przypadku domen internetowych, także powrotem do puli nazw wolnych, co może spowodować przechwycenie adresu przez innego użytkownika. W Panelu klienta możesz szybko opłacić usługi, korzystając z szybkich płatności elektronicznych, a także robiąc tradycyjny przelew na numer rachunku bankowego. Jak opłacić usługi przelewem tradycyjnym i gdzie znajduje się numer konta do przelewu, dowiesz się z tego poradnika.

Jak opłacić usługi tradycyjnym przelewem?

Numer rachunku bankowego umożliwiający wykonanie tradycyjnego przelewu generowany jest bezpośrednio w widoku pro formy po jej pobraniu z Panelu klienta.

  1. Zaloguj się do Panelu klienta Hostido.pl
  2. Przejdź do sekcji Płatności.
  1. Przy wybranej pro formie kliknij Opcje > Opłać. Tę samą opcję znajdziesz w sekcji Twoje usługi, jeśli pro forma została wygenerowana dla wybranej usługi.
  2. W nowym widoku systemu płatności PayU wybierz Przelew.
  1. Następnie przelew tradycyjny (wire transfer).
  1. Na ekranie zostaną wyświetlone wszystkie dane do przelewu. Możesz także pobrać wzór dokumentu niezbędny do jego wykonania, np. na poczcie.

Ważne! Nie zmieniaj kwoty ani tytułu przelewu. Bez tego operator płatności odrzuci przelew i zwróci do nadawcy.

Faktury VAT wystawione są po zakończeniu dnia i udostępniane w Panelu klienta kolejnego dnia. Otrzymasz także powiadomienie na e-mail z linkiem do ściągnięcia faktury VAT.

Ważne! Przekierowanie do płatności elektronicznej oraz przelewu tradycyjnego znajdziesz również w dokumencie pro forma po jego pobraniu na dysk komputera.

  1. Pobierz pro formę, a następnie otwórz dokument.
  2. Znajdziesz w nim szczegółowe informacje dot. zamówienia.
  3. Na dole pro formy znajduje się przycisk Opłać. Kliknij go, aby przejść do płatności elektronicznych.