Jak usunąć stronę stworzoną przy pomocy kreatora stron WWW?

Jak usunąć stronę stworzoną przy pomocy kreatora stron WWW?

Kreator stron WWW oferuje możliwość stworzenia strony internetowej za pomocą intuicyjnego narzędzia, bogatego w gotowe moduły oraz szablony. To rozwiązanie pozwala szybko utworzyć witrynę firmy, uruchomić sklep internetowy lub bloga, bez znajomości i konieczności edycji żadnego języka kodowania. Dowiedz się, w jaki sposób usunąć stronę internetową stworzą w kreatorze WWW i rozpocząć nowy projekt. 

Kreator stron WWW - tworzenie witryny

Jeśli korzystasz z hostingu Hostido.pl lub zarejestrowałeś usługę Wizytówka, możesz w ramach tych usług skorzystać z Kreatora stron WWW. To proste w obsłudze narzędzie otwiera szereg możliwości, na stworzenie niepowtarzalnej strony internetowej, zarówno proste wizytówki firmy, jak i również rozbudowanego serwisu z informacjami, ofertą sklepu czy blogiem. 

Szczegółowe informacje dot. tworzenia nowej strony przy pomocy Kreatora stron WWW, instalację witryny, opisaliśmy w osobnym artykule: 

Jak usunąć stronę stworzoną przy pomocy kreatora stron WWW?

Stworzyłeś stronę internetową, ale czas wprowadzić większe zmiany? A może po prostu rezygnujesz z projektu na rzecz całkowicie nowego pomysłu? Możesz szybko usunąć już istniejącą stronę stworzoną w kreatorze stron WWW i rozpocząć jego instalację od nowa. 

  1. Zaloguj się do Panelu klienta Hostido.pl
  2. W sekcji Twoje usługi z menu Opcje przy wybranej usłudze hostingowej wybierz Zarządzaj.
  1. W nowym widoku w sekcji Dodatkowe funkcje wybierz Kreator stron.
  1. W zależności od domeny, która jest ustawiona do edycji w panelu (opcja na górze strony), kliknij Usuń przy projekcie.  
  1. Potwierdź, że chcesz usunąć projekt strony internetowej. 
  2. Skorzystaj z opcji Utwórz nową stronę (nazwa_domeny), aby ponownie uruchomić instalację kreatora stron WWW.