Jak zalogować się do panelu WordPress bez hasła?

Jak zalogować się do panelu WordPress bez hasła?

Logowanie do panelu administratora WordPress wymaga podania nazwy użytkownika oraz hasła dostępu. Dane te ustalasz podczas instalowania WordPress lub później, w panelu zarządzania CMS. Jako administrator usługi hostingu, możesz też przejść do panelu administratora WordPress bez logowania. Jak zalogować siędo panelu WordPress bez hasła? Zrobisz to za pomocą panelu DirectAdmin i Softaculous Autoinstalator.

Czym jest autoinstalator aplikacji?

Autoinstalator aplikacji Softaculous umożliwia proste instalowanie popularnych aplikacji internetowych bezpośrednio z panelu DirectAdmin.

Nie musisz pobierać ani przygotowywać plików instalacyjnych. Nie ma też konieczności, abyś konfigurował domenę internetową czy zapoznawał się z technicznymi aspektami instalacji.

Po prostu przejdź do autoinstalatora, wybierz jedną z kilkudziesięciu aplikacji, wybierz domenę, pod którą aplikacja czy witryna internetowa mają być widoczne i kliknij Zainstaluj.

Jak zalogować się do WordPress qbez hasła?

Poza klonowaniem (kopiowaniem aplikacji), wykonywaniem kopii zapasowych i ich szybkim przywracaniem, Autoinstalator aplikacji Softaculous umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi aplikacjami z jednego miejsca.

Jedną z jego funkcjonalności jest to, że po wykonaniu instalacji za jego pomocą, możesz szybko przejść do panelu administratora aplikacji, bez konieczności logowania się do niej w tradycyjny sposób, loginem i hasłem.

Taka możliwość przysługuje wyłącznie administratorowi hostingu, który ma dostęp do DirectAdmin, dlatego, jeśli szukasz odpowiedzi, jak zalogować się do panelu WordPress lub jak odzyskać hasło, zmienić dane dostępu, to sprawdź naszą dokumentację.

Zainstalowałeś aplikację za pomocą autoinstalatora aplikacji?

 1. Zaloguj się do panelu DirectAdmin
 2. W obszarze Dodatkowe funkcje wybierz Instalator aplikacji PHP.
 1. W sekcji Instalacje znajdziesz wszystkie aktualnie zainstalowane przez autoinstalator aplikacje.
 1. Na liście aplikacji w kolumnie Admin kliknij ikonę ludzika.
 2. Zalogowałeś się do panelu WordPress, możesz teraz edytować witrynę WordPress.

Jak importować witrynę do autoinstalatora?

W tej instrukcji wyjaśniamy, jak importować aplikację WordPress do autoinstalatora. Taki import nie ma wpływu na funkcjonowanie witryny, poza tym, że uzyskasz dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, jak wspomniane klonowanie, przywracanie kopii zapasowej czy logowanie do WordPress bez hasła.

 1. Zaloguj się do panelu DirectAdmin.
 2. W obszarze Dodatkowe funkcje wybierz Instalator aplikacji PHP.
 1. Na górze ekranu skorzystaj z opcji Import instalacji.

Import aplikacji do autoinstalatora aplikacji

Jeśli nie skorzystałeś z możliwości zainstalowania aplikacji za pomocą autoinstalatora, nic straconego. Możesz importować aplikację do autoinstalatora, czyli podpiąć ją pod panel zarządzania stronami internetowymi i uzyskać dostęp do wskazanych wyżej korzyści.

Skorzystaj z opcji importowania aplikacji. Softaculous Autoinstalator sam wykryje uruchomione aplikacje na Twoim serwerze, a następnie doda je do listy zainstalowanych aplikacji.

 1. Zaloguj się do panelu DirectAdmin.
 2. W obszarze Dodatkowe funkcje wybierz Instalator aplikacji PHP.
 1. Na górze ekranu skorzystaj z opcji Import instalacji.
 1. Wybierz opcję Manualne instalacje.
 1. Kliknij Skanowanie w poszukiwaniu instalacji.
 2. Na liście znajdziesz wszystkie serwisy WWW i aplikacje, które zostały zainstalowane ręcznie. Aplikacje zostały dodane do autoinstalatora.
 1. Wróć do panelu DirectAdmin i wejdź do autoinstalatora, następnie kliknij Instalacje lub na górze ekranu wybierz Wszystkie intalacje.
 1. Na liście zobaczysz wszystkie serwisy WWW i aplikacje, także te importowane do autoinstalatora.

Ponownie, jak w instrukcji wyżej, w kolumnie Admin kliknij ikonę ludzika przy wybranej instalacji WordPress. Zalogowałeś się do panelu WordPress bez hasła.