Jak zmienić wygląd poczty WebMail?

Jak zmienić wygląd poczty WebMail?

Zmiana wyglądu poczty Webmail pozwala na jej personalizację. Może to mieć szczególne znaczenie przy dopasowaniu kolorów aplikacji do wyświetlacza czy poprawy widoczności tekstu. Jeśli po prostu lubisz personalizować wygląd swoich aplikacji, zmień wygląd poczty Webmail, z której możesz korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do przeglądarki internetowej.

Poczta Webmail informacje podstawowe

Poczta Webmail to bez wątpienia wygodne rozwiązanie, kiedy nie chcesz instalować dedykowanego oprogramowania do obsługi skrzynki e-mail. 

Dzięki Webmail możesz otworzyć konto e-mail, wysłać wiadomość, sprawdzić pocztę, otwierając przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Webmail nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania. 

Poczta Webmail Hostido.pl pozwala na wprowadzenie kilku zmian w jej wyglądzie. Zaloguj się teraz do skrzynki e-mail i skorzystaj z poniższej instrukcji aby spersonalizować ustawienia. 

Jak zmienić wygląd poczty WebMail? 

 1. Zaloguj się na konto e-mail korzystając z poczty Webmail
 2. Wybierz Ustawienia > Preferencje > Interfejs użytkownika.
 1. Zmień Wygląd interfejsu, wybierając jeden z dostępnych wariantów. 
 1. Zapisz ustawienia. 

W widoku skrzynki odbiorczej, lub innego folderu, możesz także dokonać zmian w sposobie wyświetlania wiadomości:

 1. Przejdź do sekcji Poczta.
 2. Na górze wybierz Ustawienia.
 1. Zmień: 
  1. Porządek sortowania: określ kolejność wyświetlania wiadomości, np. wg. daty czy tematu, 
  2. Kierunek sortowania: sortowanie wiadomości malejąco lub rosnąco dla określonego porządku sortowania,
  3. Rodzaj listy: lista lub konwersacja.
 2. Zapisz ustawienia.

Korzystaj z widoku konwersacji, aby łączyć ze sobą wiadomości dot. tego samego tematu, w jedną rozmowę, podobną do czatu. W ten sposób szybko odtworzysz wiadomości wysłane oraz otrzymane w wybranym temacie. 

Nowy temat, nowa wiadomość e-mail, rozpocznie nowy widok konwersacji i będzie on dostępny tak długo, jak długo Ty oraz adresat wiadomości będziecie korzystali z przycisku Odpowiedz na wiadomość.