Jak pobrać fakturę VAT?

Jak pobrać fakturę VAT?

W Panelu klienta Hostido.pl znajdziesz wszystkie informacje na temat profilu konta abonenta oraz dostęp do poszczególnych usług, w ramach którego zostały zarejestrowane, m.in. domen, hostingów oraz certyfikatów SSL. W tym samym miejscu znajdziesz również wystawione faktury Vat, dokumenty księgowe, które zostaną dla Ciebie wygenerowane po opłaceniu usługi. Sprawdź, jak szybko pobrać fakturę VAT w Panelu klienta.

Rozliczenia i faktury w Panelu klienta 

Panel klienta Hostido.pl zapewnia dostęp do poszczególnych usług zarejestrowanych w naszej firmie. Z jego poziomu możesz łatwo przejść do ustawień hostingu, transferować domenę, uzyskać kod Authinfo, sprawdzić termin płatności i ważności usługi. 

Po przejściu do sekcji Płatności, po zalogowaniu do Panelu klienta, znajdziesz tutaj informacje, o jakich zamówieniach dokonałeś w ramach swojego konta. Będą to informacje o wystawionych fakturach pro forma, a więc dokumentach informacyjnych, na podstawie których możesz dokonać płatności za zamówione lub przedłużane usługi, a także fakturach VAT, dokumentach księgowych, potwierdzających zakup lub przedłużenie usługi. 

Jak pobrać fakturę VAT?

  1. Zaloguj się do Panelu klienta Hostido.pl
  2. Przejdź do sekcji Płatności.
  1. W sekcji Twoje faktury VAT znajdziesz informacje o numerze i dacie wystawienia faktury, opłaconej należności. Faktury VAT wystawiają się o północy, po dniu, w którym nastąpiła płatność i zawierają wszystkie pozycje opłacone danego dnia.
  2. Kliknij ikonę sekcji Opcje > PDF, aby pobrać fakturę VAT w formacie dokumentu PDF.